×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
סטודנטים

היוצרת עוקבת אחר עולם הפורנו הישראלי דרך סיפוריהן של שלוש שחקניות צעירות בעולם של גברים.

תמיר, סוכן נדל"ן בודד, מפתח יום יום באובססיביות את שרירי גופו. דרך המסע היומיומי של אימוני המשקולות בחדרי הכושר ועד לתחרויות "מר ישראל" והרמת משקולות, נשזרת לנגד עינינו דמותו של "לוזר" המפסיד כמעט בכל תחרות אפשרית אבל לא מוכן לוותר על החלום.

סיפורה של משפחה החיה בצל התאבדותו של האב בתא מעצר. מאז האובדן מנסים כל אחד מבני המשפחה למצוא עוגן להישען עליו

הסרט "פילים בשלג" הוא התבוננות אישית במספר עולים מבריה"מ שחיים ביישוב אלון שבות מזה 20 שנה.

יום לפני חתונתו, מגיע שי אל ביתה של תמר, חברתו לשעבר, למפגש סוער. היא משאירה לו היקי על הצוואר ומסבכת את המצב.

יום משמעותי בחייה של עמליה, גרושה טרייה, שמתקשה להתמודד עם מציאות חייה. ביום בו עמליה צריכה לארוז את הבית ולעבור דירה, היא חוגגת יום הולדת לבתה בת העשר ומכינה לה עוגה.

מתן מתופף להקת המטאל הבין לאומית "אורפנד לנד", מתגורר במושב בצפון הארץ עם סבו שמעון שעלה מכורדיסטן בשנות ה-50. מתן בונה אולפן בביתו, סבו מתנגד לבניה בשל הרעש. מתן מנסה לגשר על פערי התרבות ומציע לסבו הפקת אלבום שירה בכורדית. מתן לוקח את ערוצי השירה של סבו למסע הופעות בארה"ב וחושף את קהל מעריצי המטאל לשירה של סבו. סבא מוזמן להצטרף לסיבוב הופעות בטורקיה עם הלהקה למרות דעותיו השמרניות וסלידתו מקהל הלהקה המורכב מצעירים מוסלמים. מסע מוזיקאלי בו מתן מנסה לשלב בין חייו המקצועיים חובקי העולם לבין חייו האישיים במושב.

לשכונת הרכבת בלוד, 20 דקות מתל אביב, יש יציאה אחת שחסומה בשמונה מסילות. על המסילות האלו עוברות כאלף רכבות ביום. בממוצע, אחת בכל ארבע דקות. במקום שהפך לשם הנרדף לפשע, עוני ורצח וסמים מנסות כמה נשים שחיות לבדן לנהל את היום-יום בפשטות.

לפעמים צריך ללכת כדי לחזור. לשכוח כדי להבין. חזי הולך לפנות חפצים אחרונים מבית הוריו המנוחים יום לפני שהדחפורים מגיעים להרוס את הבית. 24 שעות אחרונות בבית ריק מחפצים ומלא בזיכרונות. שתי מעשיות, שני פורטרטים של הורים שנשכחו בזמן.

יותם חזר מהצבא.
פגש את אבא. פגש את אימא. לקח את החברה לסיבוב על האופנוע.
יותם חזר הביתה, אבל משהו השתבש בדרך.