×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
סטודנטים

שני אחים קשישים ומנוכרים אחד לשני, חולקים את בית המשפחה, הישן והרעוע. הם אינם מדברים האחד עם השני. קיר טחוב מפריד ביניהם והם חיים בניתוק. כאשר הקיר המשותף מתחיל להתפורר והאחים נחשפים זה לזה, נחשף גם העבר, איתו הם נאלצים להתמודד.

בשכונה קטנה בה הים הוא מרכז החיים ואולי החיים עצמם? אבי ואבי שני גולשים צעירים,מחפשים את דרכם שהאחד מתקרב אל "השכינה" שנחתה על השכונה.חברו מחפש מסלול שונה.הבריחה מהמציאות חסרת האופקים של השכונה אל הים ובשלב מאוחר יותר לדת מציירים חלק מסיבות לחזרה בתשובה בפריפריה

מסע ההתבגרות של עודד, בן 11 ואביו עמרם ,בן 39,לאחר מות האם.
ההתמודדות של עודד, עם המוות הפתאומי של אימו ועם הנפילה של אביו לתוך עולם רווי אלכוהול.
תוך יצירת דמות קומיקס במבט שיפוטי על אביו.

מולו הוא שמה של אישה עולה מאתיופיה, שעיקר עיסוקה בהכנת אנג'רה (מאכל אתיופי מסורתי) ובקליעת סלים וקישוטי קש אמנותיים. כשמולו מגלה שהיא בהריון בתה הגדולה, סטודנטית באוניברסיטה, דוחקת בה להפסיק את ההריון ולא להשתעבד לילד נוסף. אבל בחברה המסורתית של מולו העניין אינו פשוט, והיא מנסה להסתיר את הריונה מגנשהו, הגבר במשפחה.

סשה חוגגת עם בעלה אליק את ערב השנה האזרחית החדשה. אחרי כמה שנים בארץ, הם מחליטים להגר שוב, הפעם לקנדה. אליק יסע ראשון לבדוק את השטח, יחזור בהקדם לקחת את סשה. אליק מבטיח לסשה שאת השנה הבאה הם יחגו בטורונטו. השנה חלפה לה, וההבטחה לא ממש קוימה...

עמיחי ואורנה , בעל ואישה, מתמודדים יום ביומו עם הזקנה, עם החיים שעוד נותרו ועם המוות ההולך וקרב .עמיחי, בן 85, קם כל בוקר בכבדות וגורר את עצמו אל הפסנתר, מתאמן בקביעות לקונצרט אליו כבר לא יגיע. אורנה אשתו, בת 70, מתרוצצת סביבו, עושה כל שביכולתה להחזיקו בחיים, ידיה הדואגות אוחזות בו, היא מפחדת להיפרד, עיניה פקוחות אליו.

לאחר שמצא סרטי 8 מ"מ משפחתיים בהם לא צפה מעולם, יוצא הבמאי עם מקרנה ועם סרטים אלו אל אחיו  כדי לצפות ולהיזכר. הסרט שואף להעביר את גלגלי הזיכרון שנשכחו, להבין את העבר המקוטע כדי להביט קדימה בהשלמה על מנת  למצוא את ביתו החדש ישן.

אחיו של הבמאי עזב את קהילת העבריים מדימונה לתל אביב בחיפוש אחר חיים חדשים, בעוד במאי הסרט נשאר מאחור ומפנטז על אותה צורת חיים

"דרכים" מספר את סיפורו של סמאעיל, ילד בן 13 שגדל בשכונת הסמים של לוד, המוצא באחד הלקוחות - חייל הלום קרב, את דרך המפלט שלו מהשכונה.