×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
סטודנטים

שאולי, 35, עובד וגר במרתפי חדר המתים של בית חולים נידח, ומנהל קשר מיוחד עם אמו. כבר 3 שבועות שהיא אינה בחיים, אך זה לא מפריע לו. הכל משתנה כאשר שירלי, סטודנטית לביולוגיה ואסיסטנטית בחדר המתים, מגלה בו עניין. כעת עליו לחצות את הקו שבין עולם המתים אל עולם החיים.

סרט הבוחן את היחס שנותנים אנשים לשמם ולשם בכלל. באמצעות סיפורו האישי של יוצר הסרט, אשר חזר לשמו המקורי באמהרית ודרך מפגש עם חבריו, נוגע הסרט במשמעויות השונות הנלוות לשינוי שמותיהם של עולי אתיופיה ושמות של אנשים בכלל.

סרט תיעודי על אמה של הבמאית ועל האומנת השחורה שהייתה לה בדרום אפריקה.

סרט תיעודי על ניצול שואה ששרד את המחנות בזכות יכולת ריקוד הסטפס שלו, ועל ריקודו גם כיום.

החורף בשיאו. ג'וליאן בדרכו לעבודה, כפי שהוא נוהג בכל יום, בכל מזג אוויר. אפשר להבחין בפניו בסימני מצוקה. אולי זה רק עצב קל, אולי זה הקור שמטריד. יכול להיות שהכול בסדר וזהו רק עוד יום עבודה רגיל.

סיפור על שאהידית שמאחרת לאוטובוס והאיחור גורר קומדיה של טעויות ביטחוניות.

הבמאי מנסה להתמודד עם מותה הפתאומי של אימו ועם החלל שהותירה אחריה. הסרט עוסק בגעגוע לאימא ולכל מה שהיא מייצגת. דרך תהליך של מכירת הבית בו נפטרה האם יתמלא החלל בזיכרונות וטקסטים שישרטטו את דמותה, בעיקר סביב המטבח.

סיפורה של אישה צעירה, אם לתינוקת, המתדרדרת לזנות באזור שוק מחנה-יהודה.

סיפורו של יותם ילד ירושלמי בן 10 המנסה בכל כוחו לשמור על אמא שלו שנמצאת על סף התערערות נפשית. ברגע של משבר הוא פונה לאביו, שבנה לעצמו משפחה חדשה, ומבקש את עזרתו. האווירה המשפחתית החמה בביתו החדש של האב מפתה את יותם להישאר. האם יוכל הילד הצעיר לוותר על החסות שלקח על אימו ?

מיקה, בת 12, עולה לארץ ישראל יחד עם אביה. כשהיא מבינה שלא תוכל להחליק על הקרח כמו ברוסיה, היא מחליטה לעשות מעשה.