×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
סטודנטים

מאז מות אישתו לפני שמונה שנים, ולרה מגדל את בנו, מקס, בכוחות עצמו. בזמן שהוא מנסה למצוא כסף לטיול שורשים לרוסיה עבורו ועבור בנו, ולרה מגלה משהו, שהולך לשנות את כל הדברים שהוא האמין בהם.

אסתר ורחל, שתי צעירות דתיות, נפגשות במוסד שקולט נשים שנכנסו להיריון מחוץ לנישואין. בין אסתר השתקנית לרחל שלא מפסיקה לדבר, מתפתח קשר עמוק וייחודי, שמסייע להן לעבור את כל המכשולים של התקופה הקשה ולשרוד.

סיפור מסע מרתק, על חברות וניצחון המעצורים, של שני נערים שרוצים נורא להרגיש שייכים.

חפצי היא שדרנית רדיו דתית, שנותנת עצות בענייני אהבה לכל הרווקות הדתיות המתקשרות אליה. לילה אחד היא מחליטה ליישם את עצותיה על עצמה, ומציעה נישואין בשידור חי לחברה יונתן. למרבה הפתעתה, התיאוריות לא עומדות במבחן המציאות, וכל עולמה מתמוטט.

חיים, בחור בן 18 החי בתוך קרון רכבת, סוחב עמו סוד אפל וכואב. פרח, חוקרת נוער קשוחה ואמפטית מחליטה להעביר אותו לפנימיית נוער. בדרך לפנימייה חיים בורח, ובנסיון אחרון לגאול את עצמו ממכאוביו הוא יוצא למסע סהרורי ואלים כנגד עברו.

זוהרה משרתת כפקידה בבסיס מרוחק וסובלת מכל רגע. היא חושבת שהיום תוכל סוף סוף לעזוב. אבל תקוותה מתפוגגת כאשר המחליפה שלה מתגלה כבחורה אובדנית, וזוהרה מוצאת עצמה שומרת עליה בפקודה.

אלכס ואביו, שניהם עולים מרוסיה, לא ניהלו שיחה אמיתית כבר שנים. המפלט של אלכס מהחיים בצילו של אביו הוא אתי, השכנה ממול. למרות שעדיין לא הצליח להחליף איתה מילה, אלכס מוצא עצמו מעורב בחייה יותר ויותר. הבדידות והחיפוש אחר קשר מפגישים יחד את שלושתם בצורה מפתיעה.

שלוש אחיות בשנות העשרים לחייהן חוזרות לבית אמן האלמנה לשבת. הבכורה, שדרנית רדיו, הרווקה שבחבורה, יצאה מהמעגל הדתי. השנייה, דתית בורגנית, צריכה ללדת כל רגע . גיבורת הסרט, האחות הצעירה, אשת אברך, כמהה לילד אך עודנה עקרה. במהלך השבת יעלו זיכרונות מבית אבא, שיציפו כאבים והתמודדויות, ויחייבו כל אחת מהן להיפגש עם נשיותה ועם אימהותה.

מיו, צעירה ושובבה עוקבת אחר היצור עד לביתו, בנסיון לשבות את ליבו. במהלך נסיונותיה לתקשר עמו מתפתחת ביניהם חיבה מסוג שונה. כה שונה עד שהיא בקושי מובנת להם, וכלל אינה נתפסת בעיני העולם הסובב אותם.

אבנר שוטר בן 30, גר עם סבתו, ומנהל מערכת יחסים דיסקרטית עם נואי, המטפלת הלא חוקית שלה. כשנתן, שותפו לעבודה, יגלה זאת, הוא יעשה הכל להפריד בינהם. אבנר מבין שעליו להתמודד עם המציאות ויוצא לחפש אחר רצונו האמיתי.