×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
סטודנטים

סיפורה הפנימי של ילדה מוכשרת אשר מנודה חברתית מסופר דרך עיניה של גחלילית יוצאת דופן.
לגחלילית יש הבהוב מיוחד בעל קצב מוזיקלי ובני מינה אינם מקבלים את השוני שלה, היא מחליטה לצאת למסע חיפוש חברה שיקבלו אותה כמו שהיא.
במסעה היא עוברת תלאות וקשיים רבים הגורמים לה לאבד אמונה בעצמה ולהתייאש.
הייאוש מביא אותה לאדן החלון של ילדה קטנה.
אותה ילדה קטנה מוצאת את הגחלילית ומגלה מהר מאוד מכנה משותף בינהן.
יחד הן יוצרות יצירה מוזיקלית שלא נשמעה כמותה.

מחמוד בן ה 27 עומד להתחתן ונאלץ להתמודד עם העובדה שהוא גר בין גבולות הקו הירוק לגדר ההפרדה.

סמוך לגדר ההפרדה, על קו התפר בין שתי מציאויות חיים שונות, ניצב מתחם צער בעלי חיים ירושלים.
במשך השבוע זהו גם ביתו של האני, פלסטיני בן 48, נשוי ואב לשישה ילדים, מהכפר בידו.
האני, ביחד עם מספר עובדים ישראלים מטפל בכ-400 הכלבים הנמצאים במכלאה, ושומר עליהם בלילות כשהמקום מתרוקן מאדם. את בדידותו מפיגה הטלוויזיה וכלבתו הנאמנה סופי.
הסרט עוקב אחר שגרת יומו של האני והתדרדרותה של מערכת היחסים עם הישראלים לאחר אירוע בו נפצעות שתי כלבות בעת משמרת לילה. אירוע זה, בנוסף לגל גנבות במתחם, והתנגדותו למסירתה לאימוץ של כלבתו האהובה, מעוררים ספקות בתפקודו של האני, וללא ידיעתו מתחילים לחפש לו מחליף.

נחמן, מאכער חרדי המתפרנס מהסעות "שנור" עבור נזקקים, יוצא ברכבו לסיבוב תרומות יחד עם שעיה, חבר-ילדות שנזקק בדחיפות לכסף בשל מחלה קשה. התנאים ברורים: בכל ההכנסות מתחלקים השנים שווה בשווה. לנסיעה מצטרפת חוי, חברתו של נחמן אותה הוא מציג בפני שעיה כבִּתו, והמסע הלילי בוולוו כחולה וישנה, הופך למסע קיומי בין בני-ברק לתל-אביב, בין חיים למוות ובין ייאוש לנחמה.

ילדה קטנה משחקת עם הבובה שלה מגלה את נשיותה ונבהלת, נערה הנבוכה מגופה ושונאת את צורתה מנסה בכל כוחה לשנות את גופה, אשה שכל עולמה הוא מותגים ואופנה ואשה מבוגרת שחיה את חייה דרך העבר, אוספת זכרונות ומשחזרת את הפעם הראשונה שגם היא גילתה שהיא אשה: אלו הגיבורות בסרט שכולו דפוס החוזר על עצמו בירושה מאשה לאשה, מאם לבתה.

רוני מוצאת חניה, אך נתקעת וחוסמת רחוב שלם. מיקה מוצאת עצמה ב'דייט' רומנטי באוטו.
החתן והכלה סוגרים את יום חתונתם ברחוב וגם אלי מחפשת חניה לבעלה.
שעת לילה מאוחרת. רחוב קטן, בעיר גדולה. מחפשים חניה. מחפשים אהבה.

שומי, שליח מופנם וסגור בן ארבעים, נמשך קשות לביתו גילי. יום יום הוא מצליח לכבוש את יצריו המייסרים עד שיום אחד היא מתאהבת בחברו לעבודה. שומי הפגוע מחליט בעקבות זאת לקחת את תשוקתו צעד אחד קדימה.

סרט דיוקן אינטימי העוקב במשך שנה אחרי ז'אן קלוד ג'ונס בן ה-60, נגן קונטרבס ירושלמי העוסק במוסיקה אוונגרדית המכונה 'אלתור חופשי'. ז'אן קלוד הקדיש את חייו למוסיקה והיא הדבק המיוחד המקשר בינו לבין האנשים בחייו. מאז שאובחנה אצלו מחלת הטרשת הנפוצה, יכולתו להמשיך וליצור מוסיקה נמצאת בסכנה. הסרט מלווה את הקשר הייחודי עם תלמידו, הפסנתרן אריאל לני, ילד פלא מוסיקאלי בן 11 ואת יחסיהם ההופכים עם הזמן לחברות עמוקה וחד פעמית.
סרט על הקשרים בין תשוקה, מוסיקה, חיים ותהליך הפרידה מהם.

הסרט הוא תיקון. הסרט מעניק לסבא, בגיל 92, דרך חדשה במקום "הדרך שלא בחרתי בה", סיבה לחיים ויעוד מתחדש. הסרט משרטט את דמותו הנשכחת שהייתה חבוייה בתוכו ומגלה את משנתו לעולם.מצניעות יתרה, מביטול עצמי, ומרצון לחיים פשוטים הוא ויתר על יעוד שהיה אפשרי.סבא הוא אדם בעל שליחות שלא בוצעה, מנהיג שלא הנהיג.  ב-Palestine Post, והיווה גשר בין יהודים לערבים, בין מזרח ומערב. סבא אברהם בן-דן יחזקאל נולד בבגדד והיגר לישראל בשנת 1929.  בשנות ה-30 שימש ככתב "מזכיר נשכחות, מעורר נרדמים"

פנינה בת ה-11, מהגרת מרוסיה, משחזרת את יחסיה האסורים עם אביה כשהיא מנסה ליצור קשר עם שכן, אליו היא מציצה כל לילה.