×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
סטודנטים

גדעון הצפר נמצא במסע חיפושים אחר דורס לילה נדיר בשם קטופה.
פגישה מקרית עם בתו באוטובוס מבהירה לו שאולי חיפש את הדבר הלא נכון.

כשהוא נולד, ספרו לו אצבעות והסתכלו בפניו. החליטו שהוא מושלם ולכן קראו לו 'פרפה'. אבל לאט לאט גילו הוריו, בן ובל, שהוא קצת שונה. היום הוא בן שש. הוא לא מדבר ובקושי הולך. אין להם אמצעים לממן לו טיפול מתאים ובנוסף, הם חייבים לעבור לגור אצל הדוד מקס ,איש קשה, המרותק למיטתו.

שני אחים, קרבות כלבים ואהבה אחת גדולה מוליכים את אלי במציאות פריפריאלית קשה.

סיפורן של שלוש נשים הקשורות בחוטים בלתי נראים של בדידות עמוקה. שירה , בחורה אתיופית דתיה, מאורסת לבחור אשכנזי. חודש לפני החתונה עומדת בפני החלטה קשה . בלה, בחורה עם דימוי עצמי נמוך מתמודדת עם מערכת יחסים מורכבת עם אמה. נעמי, אישה מבוגרת המחכה לבנה מרדכי שיבוא, אך מרדכי אף פעם לא מגיע.

זהו סיפורם של יעקב ושרה, זוג ליטאי צעיר וחשוך ילדים מירושלים, הנשוי זה 10 שנים. יותר מכל, מייחלים ומצפים בני הזוג בקוצר רוח ליום בו תהפוך שרה לאם.
יעקב מעביר את שיגרת יומו בלימוד התורה. בבוקר הוא משמש כמורה בחיידר, ובערב הוא יוצא ללמוד בכולל הישיבה בעיר. שרה עובדת כמזכירה במרכז להפצת יהדות.
הסרט מתרחש במשך שבועיים בניסיון נוסף של סידרת טיפולים בדרך הנכספת לזכות בילד, כשעל התהליך מעיבים לחצי החברה החרדית והוריו של יעקב. בני הזוג מתחילים תהליך הפריה חוץ גופית, המלווה בזריקות וכאבים, מתיחות ועצבים. בסוף הם מקבלים את הבשורה המרה כי הטיפול נכשל וההיריון לא נקלט.
שרה, באהבתה הרבה ליעקב, מבקשת ממנו שיוותר עליה ושילך ויקים משפחה עם אישה אחרת.
יעקב, קרוע בין רצונו העז לילדים לבין אהבתו הרבה לשרה, יוצא מביתו ומחפש תשובה.
במהלך הסרט מתמודדים בני הזוג, ביחד ולחוד, עם הכאב העצום שבעקרותם, מתוך אהבתם הגדולה הגוברת ועוצמת ככל שמתגברים הקשיים.

חדווה, אם חד הורית ליוחאי, נער בן 17 חולה סרטן, מאמינה שמוכרחים להיות שמח. כל עוד זה תלוי בה, המחלה של יוחאי היא לא פחות משפעת חולפת. ננה, אימה של חדווה, שמאמינה שצריך לראות את המצב כמו שהוא ולהתמודד עם מה שיש, מכריחה את חדווה לפקוח את עיניה ולראשונה להתמודד עם המציאות.

שי חוזר הביתה לאחר התפרצות פסיכוטית. כרוניקה.

עתיד מעורפל, כדורים פורחים, מציאות שמקרקעת חלומות ובחורה שמרחפת לרגע פיוטי בין שמים לארץ.

בובת מריונטה עם חלומות גדולים על תהילה, מגלה שהדרך להגשים אותם לא כל כך פשוטה כשאתה בובה עם רגשות.

יום אחד, פלאפל שכונתי נעלם באופן מסתורי ואבסורד, ללא שום הסבר. אנדרה, איש נדל"ן צעיר ממוצא צרפתי, נתקל בשטח הריק במקרה ומסתקרן מאוד. לתדהמתו, הוא מגלה שהוא כנראה היחיד אשר זקוק לתשובה.